Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (rinkodaros) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

LP EXPRESS paštomatai vėl pasipuoš meno kūriniais – gyventojai kviečiami rinkti savo miestų simbolius

2022-05-09

Lietuvos miestai yra pilni įvairiausių simbolių, o jų gyventojai dažniausiai gali lengvai įvardinti žodį ar frazę, išskirtinai būdingą tik tam miestui. Lietuvos paštas kviečia 10-ies Lietuvos miestų gyventojus išrinkti naujus – šiandieninius jų miestus atspindinčius simbolius. Vėliau žymūs gatvės menininkai išrinktus simbolius pavers moderniais meno kūriniais, kurie papuoš tų miestų pasirinktus LP EXPRESS paštomatus. Iš viso planuojama papuošti 30 paštomatų visoje Lietuvoje.

„Ne vienerius metus organizuojame projektus, kurių metu įvairiais meno kūriniais apipavidalinami populiariausi LP EXPRESS paštomatai, kad šie puoštų viešąsias miestų erdves ir džiugintų bendruomenes. Sulaukę daug gerų atsiliepimų, tęsiame tradiciją ir šį kartą gyventojams dovanojame galimybę išsirinkti savo miesto unikalius simbolius. Kviečiame miestų gyventojus būti aktyviems ir išsirinkti tą simbolį, kuris džiugintų kas kartą jį pamačius“, – apie projektą pasakoja Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Pasiūlyti simbolį ar balsuoti už jau pasiūlytą, visi norintys  gali Lietuvos pašto internetinėje svetainėje www.post.lt/miesto-simbolis. Per dieną vienas žmogus gali balsuoti ne daugiau 10 kartų. Balsuojantys matys rezultatus iškart, o siūlantys savo variantą, jį pamatys kiek vėliau, nes naują žodį ar frazę dar patikrins sistema, siekiant išvengti su projektu nesusijusių variantų. Balsuoti ar siūlyti savo miesto simbolius kviečiame visą gegužės mėnesį. Daugiausiai balsų surinkusius simbolius iliustruos talentingieji „Gyvos grafikos“ menininkai, o jų kūriniai LPEXPRESS paštomatus papuoš rugsėjo mėnesį.     

Šiame projekte renkami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Mažeikių, Jonavos ir Utenos miestų simboliai.

Tai jau trečiasis Lietuvos pašto projektas, kurio metu sukuriami vizualiniai meno kūriniai ant LP EXPRESS paštomatų ir atvaizduojamos aktualios, vertybinės, modernios šiandienos temos.  

Šiuo metu Lietuvoje yra 285 LP EXPRESS paštomatų. Vienu metu galima siųsti daugiau nei 44 tūkst. siuntinių. 2025 m. planuojama paštomatų skaičių padvigubinti.

Buvo naudinga? Dalinkitės: