Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimai įsibėgėja: trys papildomi ekspertų apdovanojimai

2023-09-07

Įsibėgėjančiose Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimuose nuo šiandienos save nominuoti kviečiami ir patys verslai. Jie gali varžytis dėl nominacijų, skirtų už tvariausius pakavimo sprendimus, plėtrą užsienio rinkose ir kūrybiškus sprendimus startavus e.prekybos srityje. Tuo pačiu liko vos keletas dienų iki pirmojo rinkimų etapo pabaigos – įvardinti mylimiausias e.parduotuves gyventojai gali iki šio sekmadienio.

Verslams, norintiems būti pastebėtiems papildomose trijose rinkimų kategorijose, tereikia užpildyti paraišką Lietuvos pašto tinklalapyje. Jas vertins ir laimėtojus išrinks iš nuomonės lyderių ir e-prekybos ekspertų sudaryta komisija. 

„Tikime, kad kiekviena e.parduotuvė yra savaip unikali, nepakartojama ir turinti mylinčių klientų ratą. Na, o atskirą dėmesį norėtume skirti verslams, kurių veikloje svarbus tvaraus siuntų pakavimo dėmuo, kuriuos myli ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų ir galiausiai rinkos naujokams, jau spėjusiems būti įvertintais dėl originalių sprendimų įvairiose srityse. Visi šie verslai kviečiami teikti paraiškas rinkimuose ir sulaukti profesionalų komisijos įvertinimo“, – sako Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Pirmoji iš papildomų kategorijų Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimuose – Tausojančio pristatymo. Joje kviečiamos dalyvauti e.parduotuvės, kurios siųsdamos prekes galvoja ne tik apie klientus, bet ir aplinką ir ieško tvarių pakavimo sprendimų.

Dar viena kategorija – Tarptautinės meilės. Čia varžytis kviečiami verslai, elektroninę prekybą pradėję Lietuvoje, bet šiandien savo prekėmis vis dažniau džiuginantys ir užsienio pirkėjus.

Galiausiai – Kūrybiškos pradžios kategorija rinkos naujokams. Ji skirta varžytis verslams, į e.prekybos traukinį iššokusiems ne anksčiau kaip 2022 m., bet originaliais sprendimais logistikoje, parduotuvės dizaine, klientų aptarnavime, prekių asortimente ar kitose srityse spėjusiems būti įvertintais pirkėjų.

Šiuo metu vykstančius Mylimiausios Lietuvos e. parduotuvės rinkimus sudaro du etapai. Pirmojo metu iki rugsėjo 10 d. gyventojai kviečiami nominuoti savo mylimiausią e.parduotuvę adresu www.post.lt/mylimiausia-eparduotuve. Penkiems nominavusiems gyventojams burtų keliu bus įteikti 100 eurų vertės čekiai apsipirkimui pasirinktoje e.parduotuvėje.

Antrasis rinkimų etapas tęsis rugsėjo 18-29 dienomis ir jo metu bus balsuojama už mylimiausią elektroninę parduotuvę. Ji bus renkama iš I etape daugiausiai kartų nominuotų e.parduotuvių, kurios pagal svetainių lankomumą bus suskirstytos į tris kategorijas – mažas, vidutines ir dideles. 

Savo ruožtu mylimiausias Lietuvos e.parduotuvės rinks ir profesionalų komisija, nuspręsianti kurios iš jų yra vertos Tausojančio pristatymo, Tarptautinės meilės ir Kūrybiškos pradžios nominacijų.

Rinkimų finalu taps spalio 5 d. vyksianti didžiausia Baltijos šalių e. komercijos paroda  Ecomexpo’23. Jos metu ir sužinosime, kam atiteks mylimiausių Lietuvos elektroninių parduotuvių titulai. 

LP EXPRESS ir Inovacijų agentūros organizuojami rinkimai – pirmieji Lietuvoje. Jie taps proga padėkoti e.parduotuvėms, kuriančioms nepakartojamą kliento patirtį pačiais įvairiausiais aspektais, nuo diegiamų inovatyvių technologinių sprendimų iki itin šilto bendravimo.
 

Buvo naudinga? Dalinkitės: