Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Lietuvos paštas prisijungė prie JT „Pasaulinio susitarimo“

2021-06-23

Lietuvos paštas prisijungė prie Jungtinių tautų (JT) „Pasaulinio susitarimo“. Tai vienas iš žingsnių, kuriuos bendrovė žengia siekdama stiprinti socialinės atsakomybės sritį. Įmonė šiuo metu rengia socialinės atsakomybės strategiją, kurios atspirties tašku ir tapo ši iniciatyva bei JT Darnaus vystymosi tikslai.

„Socialiai atsakinga veikla visuomet buvo vienas iš mūsų veiklos aspektų, o šiuo žingsniu įsipareigojame siekti aukščiausių atsakingos veiklos standartų. Iki šiol didžiausią dėmesį skyrėme socialinei sričiai – darbuotojų gerovei ir pagalbai mus supančiai bendruomenei. Taip pat išskirtinį dėmesį skiriame skaidrumo ir antikorupcijos praktikų įgyvendinimui. Vis daugiau dėmesio planuojame skirti ir savo poveikio aplinkai mažinimui. Prie to itin ryškiai prisidės modernūs pokyčiai veiklos procesuose, skaitmenizacija bei kitos iniciatyvos, susijusios su Europos Žaliojo kurso politikos įgyvendinimu“, – sako Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė.

Ji pabrėžia, kad socialinės atsakomybės praktikos ne tik atneša naudą darbuotojams, klientams ir plačiajai visuomenei, tačiau kartu sudaro sąlygas įmonei išlikti konkurencingai rinkoje.

JT „Pasaulinio susitarimo“ iniciatyvos tikslas yra skatinti verslo įmones bei nevyriausybines organizacijas veikti atsakingai bei laikytis 10-ies principų žmogaus teisių, darbo, aplinkos apsaugos ir kovos su korupcija srityse.

„Pasaulinio susitarimo“ pagalba Jungtinės tautos taip pat skatina organizacijas pasiekti tikslų, numatytų Darnaus vystymosi darbotvarkėje 2030. Susitarimas šiuo metu vienija daugiau nei 12 tūkst. organizacijų iš 160 šalių ir yra didžiausia savanoriška socialinės atsakomybės iniciatyva pasaulyje. Lietuvos paštas, kaip ir kitos susitarimo narės, turės kasmet teikti socialiai atsakingos veiklos pažangos ataskaitas.
 

Plačiau apie JT „Pasaulinį susitarimą“ galima sužinoti čia.

Buvo naudinga? Dalinkitės: