Spausdinti

„Citadele“ bankas

Akcija: vartojimo paskola automobiliui, namų atnaujinimui ar kam tik nori už šventinę kainą! Palūkanos tik nuo 6,9 proc.

 

Kodėl verta rinktis „Citadele“ banko vartojimo paskolą?

  • „Citadele“ bankas – vienintelis komercinis bankas Lietuvoje, kurio teikiamas vartojimo paskolas gali gauti ir visuose „PayPost“ skyriuose.
  • Paskolos palūkanos – nuo 6,9 proc.
  • Sprendimas – per 15 min.
  • Paskolos suma – iki 15 000 Eur.
  • Nereikia įkeisti nekilnojamojo turto.
  • Paskolos grąžinimo terminas – iki 60 mėn.
  • Galimybė grąžinti paskolą anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

 

Kaip gauti „Citadele“ banko vartojimo paskolą „PayPost“ skyriuje?

Lengva ir greita – atvykęs į artimiausią „PayPost“ skyrių pateik pasą ar asmens tapatybės kortelę, užpildyk paraišką ir vartojimo paskolos pasiūlymą gausi per 15 min. Pasirašęs vartojimo paskolos sutartį, pinigus gausi į savo pasirinktą banko sąskaitą.

Daugiau informacijos apie „Citadele“ banko vartojimo paskolas rasi www.citadele.lt

 

Standartinis pavyzdys

Jei imi 3 000 Eur paskolą 60 mėn. laikotarpiui su taikoma fiksuota 10,5 proc. metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 30 Eur, sumoki sąskaitos tvarkymo mokestį 0,7 Eur / mėn., iš viso – 42 Eur, tokiu atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 12,7 proc., bendra kredito gavėjo mokama suma – 3 940,9 Eur, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 64,48 Eur.

 

Akcija galioja 2017 11 15–2018 01 15. Paskolos palūkanos priklausys nuo vartojimo paskolos sumos, tavo finansinių galimybių vertinimo ir lojalumo bankui.

Pateikus būtinus dokumentus, sprendimas per 15 min. pateikiamas banko ar „PayPost“ skyriaus darbo valandomis klientams, kurių pajamos susijusios su darbo santykiais.

Informacija atnaujinta: 2017-11-21