Spausdinti

Vilniaus 57-asis paštas išsikelia į kitas patalpas

2017-08-31

Nuo šiol Vilniaus 57-ojo pašto aptarnauti klientai laukiami prekybos centre „Ozas“, esančiame pašte.

„Stengiamės, kad gyventojams teikiamos Lietuvos pašto paslaugos būtų kokybiškos ir patrauklios, o jomis naudotis būtų prieinama, patogu ir komfortiška. Prekybos centre įsikūrusiame pašto padalinyje iki vėlaus vakaro klientai bus aptarnaujami septynias dienas per savaitę“ – teigė Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.

Gyventojams, kuriuos lig šiol aptarnavo Vilniaus 57-asis paštas, veikęs adresu Didlaukio g. 70, pašto korespondencijos siuntų ir prenumeruojamų spaudos leidinių pristatymas vyks įprastai ir nesikeis. Gyventojai prekybos centre „Ozas“, Ozo g. 18, įsikūrusiame pašte bus aptarnaujami: pirmadieniais–šeštadieniais nuo 10 iki 22 val., sekmadieniais – nuo 10 val. iki 21  val.

Kaip ir iki šiol, šiame pašte gyventojai galės pasinaudoti visomis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis – išsiųsti ir atsiimti siuntas, užsiprenumeruoti spaudos leidinius, susimokėti mokesčius, gauti vartojimo paskolą, išsiųsti ir atsiimti pinigų perlaidą.

Primename, kad sostinės Baltupių mikrorajono gyventojai finansinėmis paslaugomis taip pat gali naudotis ir Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuose. Artimiausias „PayPost“ skyrius įsikūręs Didlaukio g. 80A.

Atsiimti ar išsiųsti siuntas, bet kuriuo paros laiku galima per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus.

 

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.