Vėluoja siuntų pristatymas į JAV

2021-05-24

Lietuvos paštas informuoja, kad pastaruoju metu fiksuojami sutrikimai pristatant siuntas į JAV. Jeigu šių metų pradžioje vidutinė siuntų į JAV pristatymo trukmė buvo 20 d., tai balandžio mėnesį ji išsitęsė iki 30 d. Šiuo metu situacija gerėja, tačiau vis dar galimi ilgesni pristatymo terminai nei įprastai šia kryptimi.

Nesklandumus lemia pasaulinė COVID-19 pandemija. Dėl jos stipriai sumažėjus keliaujančiųjų skaičiui, avialinijos dažnu atveju naudoja mažesnius lėktuvus ir skraido daug rečiau nei tai darė iki tol. Tais pačiais keleiviniais lėktuvais dažnu atveju gabenamos ir pašto siuntos. Pastaruoju metu dėl stipriai išaugusio siuntų į JAV kiekio viename iš tranzitinių oro uostų susidarė siuntų kamštis, o tai lėmė ilgesnius siuntų pristatymo terminus nei įprastai.

Atsiprašome klientų už sukeltus nepatogumus.

Balandžio pabaigoje išsiuntimui į JAV priimtos siuntos jau buvo nukreiptos alternatyviais maršrutais,  jos gavėjus turėtų pasiekti sklandžiai. Dedame visas pastangas, kad tarpinėje grandyje susidarę strigimai būtų taip pat kuo greičiau pašalinti.

Buvo naudinga? Dalinkitės: