Rukainiuose atidarytas modernus Lietuvos pašto skyrius

2019-05-23

Ketvirtadienį, gegužės 23 d. Vilniaus rajone, Rukainiuose, duris atvėrė naujos koncepcijos šiuolaikiškas klientų aptarnavimo centras. 65 kv. m paštas įsikūrė Vilniaus g. 30.

„Paštas Rukainiuose buvo ir anksčiau, tačiau jo patalpos reikalavo atnaujinimo bei pritaikymo šiuolaikiniams klientų poreikiams – kad pašte fiziškai tilptų daugiau siuntų, jas išduoti gavėjams būtų galima greičiau ir patogiau, ir, kad galėtume pasiūlyti didesnį prekių asortimentą. Be to, įsiklausius į gyventojų poreikius, prie naujų pašto patalpų įrengta rampa neįgaliesiems ir mamoms su vežimėliais“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Pasak jo, naujai įrengtame pašte veikia savitarnos parduotuvė, kurioje klientai galės patys pasirinkti ir įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Be to, naujose patalpose įrengtos 2 patogesnės darbo vietos klientų aptarnavimo specialistams, 1 – korespondencijos skirstytojui ir 5 darbo vietos laiškininkams. Kitaip, nei anksčiau, darbuotojai turės ir atskirą virtuvėlę pietums, pašto patalpos suprojektuotos taip, kad būtų lengviau apdoroti pašto siuntas, o pašto darbuotojai, kurie aptarnauja klientus prie kasos, dirbs atviresnėje aplinkoje, kad galėtų greičiau pagelbėti salėje esantiems klientams.

Paštas dirbs antradieniais-penktadieniais 7.30-12.30, šeštadieniais – 7.30-11.00.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Buvo naudinga? Dalinkitės: