Spausdinti

Plečiamas siuntų savitarnos terminalų tinklas

2017-09-04

Trečius metus iš eilės vykdoma LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų plėtra didina šalies gyventojų galimybes naudotis populiarėjančiomis savitarnos paslaugomis. Tiek didžiuosiuose, tiek mažesniuose Lietuvos miestuose planuojama įrengti 40 naujų siuntų savitarnos terminalų ir beveik 160 proc. padidinti siuntų dėžučių skaičių.

„Sparčiai besiplečianti elektroninės prekybos rinka didina ir siuntų savitarnos terminalų poreikį. Turėdami plačiausią siuntų savitarnos terminalų tinklą Lietuvoje stengiamės ir toliau plėsti patogaus ir kokybiško klientų aptarnavimo galimybes.

Su naujaisiais terminalais klientams užtikrinsime didesnį pašto paslaugų savitarnos prieinamumą. Didesnes galimybes atsiimdami ar siųsdami siuntas turės ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių šalies miestelių gyventojai, kur pastaruoju metu taip pat labai jaučiama intensyvios elektroninės prekybos plėtros Lietuvoje įtaka“, – pažymėjo siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

Daugiau nei trečdaliu padidėsiančio siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS tinklo plėtra bus vykdoma dviem etapais. Jau dabar pradėti pirmieji darbai bus tęsiami iki pat Kalėdų. Šiais metais nauji terminalai judriose, patogiose privažiuoti ir gyventojų dažnai lankomose vietose bus įrengti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje. Kitąmet vietų, kur bus galima naudotis savitarnos paslaugomis, žemėlapis pasipildys ir naujais Lietuvos miestais.

„Šiais metais intensyvų kalėdinį laikotarpį ketiname pasitikti su įdiegta nauja terminalų programinės įrangos versija, klientams pasiūlysime ne tik patogesnį valdymą, papildomų paslaugų užsakymą, specialius registruotiesiems naudotojams pritaikytus pasiūlymus, bet ir patrauklesnius šiuolaikiško dizaino sprendimus.

Atnaujinta programinė įranga ne tik padės užtikrinti sklandesnį terminalų darbą, bet ir garantuos klientams patogesnį, tobulesnį savitarnos terminalų funkcionalumą“, – teigia J. Buitkus.

Didelė dalis jau anksčiau pastatytų ir sėkmingai veikiančių siuntų savitarnos terminalų bus papildyti naujomis siuntų dėžutėmis. Įrengtuose naujuose LP EXPRESS terminaluose bus beveik 9 tūkst. naujų įvairaus dydžio siuntų dėžučių, taigi bendras siuntų dėžučių skaičius padidės 1,5 karto. Tai bus didžiausias šalyje siuntų savitarnos terminalų tinklas tiek pagal vietų, kur galima naudotis savitarnos paslaugomis, tiek pagal eksploatuojamų siuntų dėžučių skaičių.

Šiuo metu Lietuvoje yra įrengti 102 LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai 45-iuose šalies miestuose. Įgyvendinus numatytus tinklo plėtros planus iš viso veiks 142 siuntų savitarnos terminalai, jie turės beveik 15 tūkst. įvairaus dydžio siuntų dėžučių.

 

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS arba užsukus į bet kurį šalies paštą.