Naujienos iš Prancūzijos pašto: grįžta prie 6 dienų darbo savaitės

2020-05-12

Nors Prancūzijoje karantinas su tam tikrais apribojimais pratęsiamas dar iki liepos 10 dienos, Prancūzijos paštas grįžta prie įprastos – 6 darbo dienų – savaitės. Laukiantiems siuntų iš šios šalies, ar siunčiantiems į ją, tai gali reikšti greitesnį siuntos ar korespondencijos pristatymo laiką. Tačiau strigimai ar ilgesnė nei įprastai pristatymo trukmė vis dar tikėtina.

Lietuvos pašto duomenimis, balandžio mėnesį vidutinė registruotųjų pirmenybinių siuntų į Prancūziją pristatymo trukmė buvo 22 dienos.

Primenama, kad šiuo metu Prancūzijos paštas priima tik pirmenybines siuntas. Taip pat ribojamas ir didesnių siuntų priėmimas: siuntos, kurios sveria 15 kg ir daugiau, arba tos, kurių ilgiausia kraštinė viršija 1 m ir (arba) jos ilgio, pločio bei aukščio suma viršija 1,5 m, šiuo metu į Prancūziją nepriimamos.

Bendrai pasaulyje vis dar fiksuojami tarptautinių siuntų bei korespondencijos pristatymo sutrikimai. Yra ir tokių šalių, į kurias siuntimas kažkuriam laikotarpiui yra visiškai neįmanomas. Su detaliu šalių sąrašu ir padėtimi jose galima susipažinti čia.

Jeigu ruošiatės siųsti siuntą į užsienį, rekomenduojame rinktis greitesnio siuntimo paslaugas – pirmenybines siuntas, registruotą korespondenciją ir taip užtikrinti, kad gavėjas ją gaus kaip įmanoma greičiau.

Buvo naudinga? Dalinkitės: