Spausdinti

Įvertinta Lietuvos pašto vadovės L. Minderienės lyderystė versle

2016-12-19

Valstybės valdomos akcinės bendrovės Lietuvos pašto generalinei direktorei Linai Minderienei Lietuvos pramonininkų konfederacija įteikė vardinį Petro Vileišio nominacijos apdovanojimą. Šia nominacija Lietuvos pašto vadovė įvertinta už asmeninius nuopelnus versle.

lietuvos_pasto_vadove_lina_minderiene_ir_lpk_prezidentas_robertas_dargis.jpg

Didžiausias šalies verslo įmones ir pagrindinius Lietuvos gamybos sektorius vienijančios Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumas nominavo Lietuvos pašto vadovę L. Minderienę už darnią lyderystę versle ir asmeninį indėlį, didinant gilias tradicijas puoselėjančio Lietuvos pašto svarbą skaitmeninių technologijų amžiuje bei diegiamas pažangias inovacijas šalies ryšių sektoriuje. Jai suteiktas vienas svarbiausių ir iškiliausių LPK teikiamų apdovanojimų – vardinė P. Vileišio nominacija ir „Aukso medalis“.

„Šis įvertinimas – tai visos gausios Lietuvos pašto komandos nuopelnas, prisidedant ne tik prie pašto, bet ir prie bendro šalies susisiekimo sektoriaus konkurencingumo didinimo. Aš didžiuojuosi, kad šiandien Lietuvos paštas yra radęs savo „vietą po saulę“. Įveikėme itin sunkų finansinį laikotarpį, o šiuo metu sėkmingai įsitvirtiname sparčiai modernėjančiame pasaulyje, tuo įrodydami, kad paštas savo pirminės misijos – palaikyti žmonių tarpusavio bendravimą – neprarado net ir interneto epochoje.

Priimdama garbingą P. Vileišio nominaciją prisiimu didžiulę atsakomybę laikytis principų, kuriuos skiepijo vienas pirmųjų Lietuvos verslininkų – Petras Vileišis, siekęs verslo, valstybės ir visuomenės interesų darnos“, – šventinėje LPK apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo Lietuvos pašto generalinė direktorė L. Minderienė.

Ji džiaugiasi, kad 2016-aisiais Lietuvos pašto veikla buvo įvertinta ir pelnė pačių aukščiausių tiek nacionalinių, tiek tarptautinių apdovanojimų. Visus Europos šalių paštus vienijančios Europos paštų sąjungos „PostEurop“ rengtuose socialiai atsakingų pašto operatorių rinkimuose Lietuvos paštui skirta pirmoji vieta už įgyvendintą darbuotojų sveikatingumo programą „Lietuvos paštas – tai aš“.

Taip pat Lietuvos paštas šiemet triumfavo ir Lietuvos verslo konfederacijos inicijuotuose Nacionalinio verslo apdovanojimuose „Metų paslauga 2016“, kuriuose buvo pagerbtos inovatyvias ir konkurencingas paslaugas kuriančios šalies bendrovės. Už įgyvendintą gaunamųjų laiškų dėžučių at(si)naujinimo akciją Lietuvos paštas pelnė „Metų komunikacijos paslaugos“ apdovanojimą. Komunikacijos kampanija, kurios metu Lietuvos gyventojai buvo raginami atsinaujinti savo gaunamųjų laiškų dėžutes, Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos bei Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos rengiamo konkurso „Impact Awards 2016“ apdovanojimuose įvertinta kaip efektyviausia mažo biudžeto integruotos komunikacijos kampanija.

 

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.