Į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų tinklą investuos 2 mln. eurų

2018-10-09

„Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, pašto siuntinių kiekis per antrąjį šių metų ketvirtį, lyginant su tuo pačiu periodu pernai, išaugo 24,2 proc. arba 0,92 mln. vnt. Vertinant augimą pagal pašto siuntų kryptį, tarptautinės pašto siuntos sudarė  32,0 proc., o pašto siuntos Lietuvoje – net 68,0 proc. Tai rimtas iššūkis siuntų pristatymo įmonėms, norint patenkinti dabartinės nuolat skubančios vartotojų kartos poreikius – nenuostabu, kad pamažu tradicinius laiškininkus keičia išmanūs visą parą veikiantys siuntų terminalai“, – sako Lietuvos pašto rinkodaros ir pardavimų direktorius Norbertas Žioba.

Pasak jo, stebint rinkos tendencijas ir atsižvelgiant į tai, kad LP EXPRESS terminaluose siuntų srautas nuo metų pradžios padidėjo 43 proc., nuosekliai didinamas savitarnos siuntų terminalų tinklas  ir dėžučių juose kiekis. Šiuo metu 131 LP EXPRESS savitarnos terminalas įrengtas 46 Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Į ne mažą dalį jau iš anksčiau veikiančių LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų įmontuota daugiau nei 3,3 tūkst. papildomų siuntų dėžučių, tad visuose įmonės terminaluose dabar yra daugiau nei 12 tūkst. siuntoms gauti ir siųsti skirtų dėžučių.

„Iš viso mūsų terminaluose per 2018 metus „pabuvo“ beveik 700 tūkst. siuntinių. Skaičiai nemenki, nes didėja mūsų privačių bei verslo klientų skaičius, suefektyvinome terminalų išdėstymą prie strateginių taškų, be to, elektroninė prekyba ir prekių mainai darosi vis aktualesni ne tik didmiesčiuose, bet ir šalies regionuose, kur vartojimo prekių pasirinkimas fizinėse parduotuvėse dažnai yra ribotas. Tai reiškia, kad ateityje savitarnos siuntų terminalų poreikis tik didės, todėl planuojame investuoti papildomus 500 tūkst. eurų ir iki metų galo jų kiekį padidinti iki 137. Ne mažiau ambicingi ir 2019 m. planai – plėsdami savo infrastruktūrą, į ją investuosime dar 1,5 mln. eurų, savitarnos siuntų terminalų skaičių padidindami iki 168“, – ateities planais dalinasi Lietuvos pašto rinkodaros ir pardavimų direktorius N. Žioba.

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS arba užsukus į bet kurį iš pašto skyrių Lietuvoje.

Buvo naudinga? Dalinkitės: