Spausdinti

Alytaus 3-iasis paštas išsikelia į kitas patalpas

2017-09-01

Rudenį Alytaus 3-ojo pašto darbuotojai ir jų klientai pasitinka permainomis. Nusidėvėjusiose ir remonto reikalaujančiose patalpose teiktos pašto paslaugos perkeliamos į erdvesnes ir patogesnes Alytaus centrinio pašto patalpas. Nuo rugsėjo 1-osios Alytaus miesto Vidzgirio mikrorajono gyventojai laukiami Alytaus centriniame pašte.

 

 

„Stengiamės, kad gyventojams teikiamos Lietuvos pašto paslaugos būtų kokybiškos ir patrauklios, o jomis naudotis būtų prieinama, patogu ir komfortiška. Esamos Alytaus 3-ojo pašto patalpos nebeatitinka nei klientų, nei darbuotojų poreikių, todėl Vidzgirio gyventojus aptarnausime erdvesniame Alytaus centriniame pašte.

Šiandien pirmenybę klientai teikia modernesniam paštui, kuriame komfortiška naudotis pašto paslaugomis. Investuodami į paslaugų kokybę ir gerindami klientų aptarnavimą, modernizuojame paštus. Ateityje planuojame pertvarkyti ir Alytaus centrinį paštą, kuriame pagal naująją Lietuvos pašto koncepciją būtų įrengtas šiuolaikiškas klientų aptarnavimo centras“ – teigė Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.

Gyventojams, kuriuos lig šiol aptarnavo 3-iasis paštas, veikęs adresu Statybininkų g. 5, pašto korespondencijos siuntų ir prenumeruojamų spaudos leidinių pristatymas vyks įprastai ir nesikeis. Gyventojai Alytaus centriniame pašte, įsikūrusiame Pulko g. 12 bus aptarnaujami: pirmadieniais–penktadieniais nuo 7.30 val. iki 18.30 val.,  šeštadieniais  nuo 8.00 val. iki 14.00 val.

Kaip ir iki šiol, šiame pašte gyventojai galės pasinaudoti visomis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis – išsiųsti ir atsiimti siuntas, užsiprenumeruoti spaudos leidinius, susimokėti mokesčius, gauti vartojimo paskolą, išsiųsti ir atsiimti pinigų perlaidą.

Primename, kad Alytaus miesto gyventojai finansinėmis paslaugomis taip pat gali naudotis ir Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuose. Šiuo metu Alytuje veikia net keturi „PayPost“ skyriai.

Atsiimti ir išsiųsti siuntas bet kuriuo paros laiku galima per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą, esantį Santaikos gatvėje 34G.

 

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.