Pašto skyrius Visagine perkeltas į modernias patalpas

2021-12-29

Šiandien, gruodžio 29 dieną, prekybos centre „Domino“ (Veteranų g. 2, Visaginas) klientams duris atvėrė dar vienas pagal naują koncepciją įrengtas Lietuvos pašto skyrius – Visagino paštas. Į naujai įrengtas patalpas perkeltas skyrius, anksčiau veikęs adresu Parko g. 7. Klientų patogumui naujasis pašto skyrius tiek darbo dienomis, tiek šeštadienį klientus aptarnaus ilgiau.  

„Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti ne tik kokybiškai, bet ir šiuolaikiškai bei patogiai. Perkeldami skyrius siekiame juos įkurti dažnai gyventojų lankomose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose. Juos patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek pėsčiomis, o įėjimas į patalpas pritaikytas ir žmonėms su negalia. Naujasis Visagino paštas taip pat tapo vienu iš tokių. Maloniai kviečiame Visagino gyventojus į naująjį pašto skyrių“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas, naujasis Visagino pašto skyrius įrengtas pagal šiuolaikišką koncepciją, skyriuje įrengti 3 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi klientų aptarnavimo salė, taip pat erdvi siuntų savitarnos erdvė. Klientų patogumui šalia skyriaus esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje transporto priemones galima statyti nemokamai, taip pat užtikrintas žmonių su negalia bei žmonių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.

Atsižvelgiant į klientų poreikius ir srautus, pašto skyrius nuo šiol antroje dienos pusėje dirbs ilgau. Pašto darbo laikas: nuo 10:00 val. iki 18:00 val., šeštadienį nuo 10:00 val. iki 14:00 val.

Įrenginėjant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir darbuotojų patogumui, užtikrintos geresnės darbo sąlygos darbuotojams: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažai, skirti siuntoms sudėti ir skirstyti, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Tai jau 58 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius.

Primenama, kad Sveikatos apsaugos ministerijai nusprendus, jog nuo rugsėjo 13 d. į prekybos centrus, kurių prekybos plotas didesnis nei 1500 kv. metrų, galima įeiti tik su galimybių pasu, Visagino pašto skyriuje bus aptarnaujami tik galimybių pasus turintys klientai. Daugiau informacijos, kaip pasinaudoti paslaugomis neturint galimybių paso, galima rasti čia.

Buvo naudinga? Dalinkitės: