Atnaujinta verslo klientų savitarnos svetainė MANO SIUNTOS

2019-09-04

Siekiant palengvinti siuntų ruošimą internetu Lietuvos pašto verslo klientams, esavitarna.post.lt ir lpexpress.lt savitarnos sistemos sujungiamos į vieną patogesnę – MANO SIUNTOS savitarnos sistemą (manosiuntos.post.lt).

Naujoje savitarnos sistemoje klientai galės formuoti siuntas, siunčiamas paštu, per kurjerį arba savitarnos siuntų terminalais. Siuntas galima siųsti tiek Lietuvoje, tiek į užsienį. Klientų patogumui, vienoje sistemoje galima ne tik formuoti siuntas, užpildyti reikiamas deklaracijų formas, bet ir matyti visą informaciją apie išsiųstas siuntas: jų statusus, siuntimo ataskaitas, keisti ar pridėti siuntų paėmimo adresus bei kitą aktualią informaciją. Kad užsakymą būtų galima suformuoti sparčiau, naujoje sistemoje galima pasiruošti siuntų ruošinius.

Visiems verslo klientams, turintiems sutartis su AB Lietuvos paštas, buvo išsiųsti pranešimai el.paštu, su informacija apie atnaujinamą sistemą bei unikalia prisijungimo prie savitarnos MANO SIUNTOS nuoroda. Atkreipiame dėmesį, kad pirmą kartą prie savitarnos MANO SIUNTOS galima jungtis tik per gautą unikalią nuorodą. Klientus, negavusius pranešimo, kviečiame kreiptis el.paštu  info@post.lt

Daugiau informacijos apie savitarną  MANO SIUNTOS rasite čia 

Spalio mėnesį vyks verslo klientų perkėlimas į naują savitarną MANO SIUNTOS. Visi klientai iš anksto bus informuoti apie konkrečią senosios savitarnos atjungimo datą  el.paštu.

Klientų patogumui į naują savitarnos sistemą bus perkeltas visas jo adresų sąrašas. Atkreipiame dėmesį, kad dabartinė siuntų istorija perkelta nebus.

Buvo naudinga? Dalinkitės: