Spausdinti

Mūsų veikla

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas teikia ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Vizija. Būti finansiškai stabilia, modernia ir klientų lūkesčius pateisinančia bendrove.

Misija. Teikti kokybiškas ir profesionalias pašto, logistikos, finansines, tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Vertybės

Bendras tikslas. Esame profesionalių darbuotojų komanda, gebanti susitelkti bendram tikslui ir kryptingai jo siekti. Atsakingai priimame bei kruopščiai įgyvendiname bendrovės valdymo sprendimus. Tarpusavyje dalinamės sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Analizuojame ir vertiname darbo rezultatus bei siekiame, kad jie nuolat gerėtų. Sistemingas ir komandinis darbas, orientuotas į puikius veiklos rezultatus, leidžia siekti užsibrėžto bendro tikslo ir įveikti naujus iššūkius.

Iniciatyvumas. Esame pasirengę naujiems iššūkiams, greitai ir lanksčiai prisitaikome prie rinkos pokyčių. Susidūrę su problemomis, jas sprendžiame tik adekvačiai įvertinę situaciją. Aktyviai ieškome naujų idėjų ir geriausių sprendimų jas įgyvendinant. Siekiame, kad mūsų bendrovė taptų rinkos lydere.

Profesionalumas. Tinkamai atstovaujame bendrovei tiek verslo, tiek privačioje aplinkoje. Racionaliai vertiname situaciją ir drąsiai siūlome sprendimus. Nuolat tobulėjame, atnaujiname profesines žinias, kurias taikome kasdieniame darbe. Darbą su klientais ir bendradarbiais grindžiame atsakomybe, pasitikėjimu ir abipusiu supratimu.

Verslumas. Esame kūrybingi ir nuolat ieškome naujų veiklos sprendimų. Geriausių rezultatų pasiekiame optimaliausiomis sąnaudomis. Turime daug idėjų ir geriausias iš jų įgyvendiname. Esame lankstūs, nes tik lankstumas ir patirtis leidžia priimti operatyvius ir profesionalius sprendimus. Stengiamės, kad mūsų darbas būtų grindžiamas pasiteisinusiais verslo sprendimais, o teikiamos paslaugos būtų aukščiausios kokybės.

Novatoriškumas. Esame atviri naujovėms, bendrovės veikloje siekiame taikyti mokslo laimėjimus ir šiuolaikines technologijas. Nuolat tobuliname darbo procesus, sekame savo darbo srities naujienas ir, būdami dėmesingi rinkos permainoms, siekiame būti rinkos lyderiais.

Atsakingumas. Prisiimame visą atsakomybę už savo darbo rezultatus, laikomės duoto žodžio. Visada įvertiname savo veiksmų reikšmę ir rezultatus – tiek įmonės viduje, tiek išorėje. Veikiame kaip darni aplinkos ir visuomenės dalis. Esame atviri kritikai, kurią visada priimame ir į kurią reaguojame. Tiek vidinius, tiek išorinius klientus siekiame aptarnauti kokybiškai ir efektyviai.